ZAVRŠEN NESREĆNI MEČ U NJUKASLU: Totenhem pobedio, navijač u stabilnom stanju
Fudbaleri Totenhema pobedili su večeras na gostovanju ekipu Njukasla sa 3:2, u meču osmog kola Premijer lige.

Foto: AP
Domaći tim je u drugom minutu došao do vođstva, kada je glavom gol postigao Kalum Vilson.
Klub iz Londona je do preokreta došao golovima Tangija Ndombelea u 17., Harija Kejna u 22. i Hjon Min Sona u četvrtom minutu sudijske nadoknade.
Njukasl je od 83. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Džondžo Šelvi.
Ipak do kraja meča uspeli su da smanje rezultat, pošto je autogol u 89. minutu postigao Erik Dajer.
Meč je u 40. minutu prekinut, nakon što je jednom navijaču pozlilo na tribinama, a sudija Andre Mariner je igrače poslao u svlačionicu.
Utakmica je nastavljena nakon dvadesetak minuta pauze, a navijač je na nosilima iznesen sa stadiona. Njukasl je saopštio da se navijač nalazi u stabilnom stanju.
Totenhem je peti na tabeli Premijer lige sa 15 bodova, dok je Njukasl na pretposlednjem mestu sa tri boda.
Ovo je bila prva utakmica Njukasla, nakon što je 7. oktobra i zvanično prodat konzorcijumu iz Saudijske Arabije.

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA danas smo vam spremili par zanimljivih predloga.
09. 06. 2025. u 07:30

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)