MILAN DOSANJAO DECENIJU DUG SAN: Skudeto ponovo u vitrinama "San Sira"! (VIDEO)
ITALIJANSKI grad mode doneo je ljubiteljima fudbala sličnu dramu onoj koja se danas gledala u Srbiji i Engleskoj, a to je da poslednje kolo šampionata odluči o prvaku. Tri boda garantovala su naslov šampiona na "čizmi" Milanu, što je on sjajnim izdanjem i učinio, pobedom na gostovanju Sasuolu, rezultatom 3:0.

FOTO: Tanjug/AP
"Roso-neri" su u poslednju rundu ušli sa dva boda više od najvećeg rivala, Intera, i velikom prilikom da posle pune decenije osvoje toliko željeni "Skudeto". Zbog boljeg međusobnog učinka od gradskog takmaca, Milanu je i bod na gostovanju u Ređo Emiliji bio dovoljan.
Prvo je Olivije Žiru jednim traljavim udarcem po sredini gola načep gol Sasuola u 17. minutu.
Na 2:0 povisio je isti igrač gotovo identičnim udarcem po sredini gola, nakon sjajne kretnje od lopte. Još jednom je ovaj iskusni "galski petao" pokazao kakav njuh za gol ima. Konačnih 3:0 postavio je Frank Kesi, na het-trik asistenciju danas neverovatno kreativnog Leandra Leaoa.
Bonus video: Katar - obilazak neobičnog stadiona za Svetsko prvenstvo
Preporučujemo

CRVENA ZVEZDA JE ŠAMPION SRBIJE! Prvak odbranio tron uz gol Milana Borjana, peta titula u nizu na Marakani
22. 05. 2022. u 20:27 >> 20:28

NESTVARNA SCENA U BEOGRADU: Kad turski navijači nalete na srpsku svadbu...
21. 05. 2022. u 15:40

NEMCI U ČUDU: Tabela njihove grupe posle prvog kola "stoji naopako" - izabranici Julijana Nagelsmana su "fenjeraši"
NAKON istorijskog iznenađujućeg poraza od Slovačke u četvrtak, Nemačka je pod pritiskom da odgovori pozitivnim rezultatom i pristupom igri na utakmicu protiv Severne Irske u Kelnu.
07. 09. 2025. u 07:45

SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila "orlove" sa Evropskog prvenstva!
Košarkaška reprezentacija Srbije je eliminisana sa Evropskog prvenstva, a plasman među osam najboljih ekipa Evrobasketa 2025 onemogućio je poraz od Finske. Konačan rezultat, 86:92, epilog je burnih dešavanja, na momente i skandaloznih. Ipak, nema se šta zameriti samim pobednicima - oni su muški, borbenijom i, pre svega, koncentrisanijom igrom, uz neverovatan broj ofanivnih skokova protiv više ekipe - izbacili glavnog favorita za zlato. Istina, problemi s kojima su se naši suočili (povrede kapitena Bogdanovića, pa Tristana Vukčevića, koji nije igrao ovoga puta, a usred meča i peh Dobrića, te nastup rovitog Avramovića) nisu bili mali, ali malo ko je očekivao da će ekipa iz zemlje košarke - ispasti sa Evrobasketa već u osmini finala, i to od suparnika koji se nikako ne svrstava u košarkaške supersile. To se i dogodilo.
06. 09. 2025. u 22:50 >> 22:50

TUGA: Preminuo Dobrica Agatonović, glumac serije "Selo gori, a baba se češlja"
DOBRICA Agatonović Aga bio je stalno angažovan u Narodnom pozorištu Banja Luka od 1968. do 2006. godine. Ostvario je niz različitih uloga.
07. 09. 2025. u 12:42
Komentari (0)