PARTIZAN GLEDA KA ALMERIJI: Tri španska kluba žele Umara Sadika
FUDBALER Almerije Umar Sadik zaludeo je Španiju, pa mnogi klubovi iz Primere žele da ga dovedu. Sva dešavanja oko Nigerijca prati i Partizan.

FOTO: M. Vukadinović
Naime, crno-beli su prilikom odlaska visokog napadača u klub iz Andaluzije postavili brojne klauzule, među kojima je i 10 odsto od naredne prodaje.
Ukoliko Bulaj Dia napusti Viljareal, "žuta podmornica" će krenuti u napad na angažovanje Sadika. Međutim, tim koji sa klupe predvodi Unaj Emeri nije jedini koji je zainteresovan za njega.
Nigerijac je želja Valensije i Real Sosijedada, pa ostaje da se vidi da li Almerije može da zadrži sjajnog strelca.
On je 2020. godine napustio Partizan i od tada je za španski klub odigrao 81 utakmicu i postigao 41 gol.
Navodno se priča da Almerija traži 25.000.000 za transfer. Ukoliko se desi da stadion "Del Mediteraneos" napusti za tu sumu, crno-belima će pripasti 2.500.000 evra.
BONUS VIDEO: Stolica izneo utiske posle utakmice Javor - Partizan
Preporučujemo

OVO ČEKA CELA SRBIJA: Poznato kad Partizan i Zvezda igraju prvi meč u Evroligi
14. 07. 2022. u 12:13

JEDNA ŽENA GA JE POTPUNO OČARALA: Zašto se Nikola Tesla nikada nije ženio?
12. 07. 2022. u 21:08

VIMBLDON: Đoković rutinski do četvrtfinala, Siner na teškom ispitu...
REDAKCIJA Tipa vam je sastavila tiket napravljen isključivo od parova sa najprestižnijeg teniskog turnira na svetu.
07. 07. 2025. u 08:40

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

"TO JE SRAMOTA ZA NAŠU ZEMLjU" Oštra poruka iz Slovenije povodom Tompsonovog koncerta: "Ustaše su mučile i klale"
SLOVENAČKA stranka Levica oštro je kritikovala prisustvo Janeza Janše na koncertu hrvatskog pevača Marka Perkovića Tompsona, koji veliča ustaštvo, porukom da je to sramota za Sloveniju.
07. 07. 2025. u 20:35
Komentari (0)