OVO DO SADA NIJE VIĐENO U FUDBALU: Svet se smeje sceni iz Nigerije (VIDEO)
SVEGA smo se nagledali u fudbalu. Ipak, čini se da ono što se desilo u finalu Kupa savezne države Ogun u Nigeriji do sada nije zabeleženo.

Foto: Printskrin/Twitter/@IbkSports
Jasno se na snimcima po šutnutim penalima može videti da je očigledno bilo dogovoreno da jedna ekipa mora da osvoji trofej.
Penal serija je okončana rezultatom 3:0, a nekoliko udaraca sa 11 metara posebno je upečatljivo. Naime, kod penala koji je izveo Ljebu junajted, golman protivničke ekipe se nije ni pomerio.
Ali ono što se desilo u narednom pokušaju je zaista nesvakidašnje. Igrač Remo starsa sa brojem 12 je šutnuo loptu tako da ju je poslao u aut na tribine.
BONUS VIDEO: NI MESI NI RONALDO: Pogledajte listu najboljih strelaca u istoriji Mundijala
Preporučujemo

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za sredu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
02. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

CECI IZA LEĐA: "Arkan joj je slao novac preko mene - 30.000 maraka busom, ja u ŠOKU"
ŽELjKO Ražnatović Arkan slao je po Kristijanu Goluboviću novac bivšoj supruzi Nataliji i deci bez Cecinog znanja, tvrdi Golubović.
02. 07. 2025. u 16:48
Komentari (0)