NOVI ZEMLJOTRES NA MARAKANI: Poznato ko će biti trener Crvene zvezde umesto Dejana Stankovića?
POSLE šokantne informacije da je Dejan Stanković napustio klupu Crvene zvezde nije se dugo čekalo na ime njegovog naslednika.

FOTO: FK Crvena zvezda
Na klupu srpskog šampiona sešće Miloš Milojević.
Nije mu nepoznat sistem rada Dejana Stankovića pošto mu je bio jedan od pomoćnika, a osim ranijeg rada u Zvezdi, poznat je po uspesima sa švedskim ekipama. Uveo je Mjalbi u prvu ligu, zatim trenirao i Hamarbi a do ovog leta bodio je Malme, ali je otišao posle ispadanja od Žalgirisa.
Kao asistent u Crvenoj zvezdi osvojio je dve titule i kup, dok je sa Malmeom osvojio kup Švedske.
Miloš Milojević je dete Crvene zvezde, ponikao je u omladinskoj školi crveno-belih, a potom je nastupao za brojne klubove širom Evrope.
Zvanična promocija Miloša Milojevića biće održana sutra u 13 časova, a on će voditi tim u meču protiv Javora koji se igra u 20:30.
Preporučujemo

NESTVARAN UČINAK DEJANA STANKOVIĆA: Šta ostaje iza Zvezdinog Mistera?
26. 08. 2022. u 16:19

ZVEZDU ČEKA PAKLENO TEŽAK POSAO: Monako vredi više od svih ostalih zajedno u grupi
26. 08. 2022. u 14:08

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (5)