PIKSI GLEDA POTENCIJALNE REPREZENTATIVCE: Evo na kom meču će prisustvovati selektor Srbije
SELEKTOR Srbije Dragan Stojković Piksi odlučio je da pristustvuje utakmici Mocart Bet Superlige Srbije između Vojvodine i Voždovca.

FOTO: M. Vukadinović
Ovo će biti idealna prilika da se igrači novosadskog kluba i "zmajeva" prikažu u najboljem mogućem svetlu i nateraju stratega "orlova" da razmišlja i među njima ima kandidata za nacionalni tim.
Susret ova dva kluba će zajedno sa Piksijem gledati generalni sekretar FSS Jovan Šurbatović, direktor A reprezentacije Stevan Dika Stojanović, kao i članovi stručnog štaba reprezentacije Srbije.
Utakmica na "Karađorđu" počinje u 18 časova.
BONUS VIDEO: Slavlje "grobara" posle gola koji je Natho postigao protiv Zvezde
Preporučujemo

AMERIČKI NOVINARI GLEDALI SRBIJU I OSTALI U NEVERICI: Ovo nisu mogli ni da sanjaju
03. 09. 2022. u 21:20

BALKANSKI DERBI U ZAGREBU: Dejo i Robi se vraćaju na "Maksimir"
EKS-JU derbi igra se ovog ponedeljka u Zagrebu kada na Maksimir dolazi Crna gora, predvođena selektorom Robertom Prosinečkim i predsednikom Saveza Dejanom Savićevićem.
08. 09. 2025. u 11:24 >> 14:34

SRBI PRETUKLI ENGLESKE NAVIJAČE? Beograd "na nogama" pred Srbija - Engleska (FOTO)
Srbija i Engleska igraju u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, a pred tu utakmicu najnovije vesti iz Beograda tiču se engleskih navijača.
09. 09. 2025. u 18:05

PEVAČ NIJE BIO NA OČEVOJ SAHRANI: "Nije me grizla savest"
PEVAČ Rade Lacković doživeo je tragediju koja mu je potpuno promenila život.
09. 09. 2025. u 11:31
Komentari (0)