BAJERN SILAN PROTIV PLZENA: Bavarci se igrali sa rivalom i ostali nepogrešivi u Ligi šampiona

Č. V.

04. 10. 2022. u 20:36

FUDBALERI Bajerna pregazili su Viktoriju Plzen sa 5:0 u 3. kolu Lige šampiona na "Alijanc Areni".

БАЈЕРН СИЛАН ПРОТИВ ПЛЗЕНА: Баварци се играли са ривалом и остали непогрешиви у Лиги шампиона

Očitalu se pravu lekciju rivalu izabranici Julijana Nagelsmana i ostali nepogrešivi u elitnom takmičenju. Bavarci posle tri utakmice imaju maksimalnih devet bodova i gol razliku 9:0.

Bajern sve što se ovog duela tiče rešio u 21. minutu kada je na semaforu stajalo 3:0. Strelci su bili Liroj Sane, Serž Gnabri i Sadio Mane.

Nastavak meča nije doneo nikakvu promenu, domaćin je nastavio da napada, pa je za takav pristup nagrađen sa još dva pogotka koja su postigli Sane i Erik Maksim Čupo-Moting koji je mrežu rivala zatresao u 59. minutu.

Činilo se da će šampion Nemačke dati još golova do kraja, ali stao je na loptu i lagano priveo utakmicu kraju.

U drugoj utakmici ove grupe sastaju se Inter i Barselona. Duel na "Đuzepe Meaci" počinje u 21 sat.

Takođe, drugi meč u ovom terminu je kasnio zbog bizarnog razloga. Fudbaleri Sportinga zbog gužve u prometu nisu na vreme stigli na "Velodrom" i duel sa Marsejom. Francuski klub je slavio sa 4:1.