MARKEC ZAUSTAVIO LIDERA: Lazar Marković heroj Gacijantepa

07. 10. 2022. u 21:16

PRVI duel 9. kola Superlige Turske odigrali su Gacijantep i Demir, a Lazar Marković bio je heroj domaćih u remiju 1:1.

МАРКЕЦ ЗАУСТАВИО ЛИДЕРА: Лазар Марковић херој Гацијантепа

Demir, tim koji sa klupe predvodi Vinćenco Montela osamio se na vrhu turskog prvenstva, ali treba istaći da uz bod više imaju i dve utakmice više od Bašakšehira.

Ovo je drugi vezani remi Demira posle meča sa Galatasarajom. Ovog puta u gostima nisu uspeli da pokupe čitav plen, iako su vodili golom Asombalonge u 60. minutu.

Ipak, remi domaćem timu doneo je dojučerašnji fudbaler Partizana Lazar Marković. On je postigao gol u 69. minutu, drugi ove sezone u turskom šampionatu, pošto je mrežu zatresao i nedavno protiv šampiona Trabzona.

Standings provided by Sofascore

BONUS VIDEO: TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...