"UŠAO U KUĆU" NA SVOJU SLAVU: Siniša Mihajlović unet u svoj dom na Svetog Nikolu
KOVČEG sa posmrtnim ostacima Siniše Mihajlovića iz Kampidolja, gde mu je juče tokom celog dana odavana počast, odnet je jutros u njegov dom u Rimu.
ATA images
Na hiljade poštovalaca lika i dela Siniše Mihajlovića juče se oprostilo od legende fudbala, a danas je kovčeg sa njegovim telom odnet u njegovu kuću u Rimu. Danas je Sveti Nikola, njegova slava, a u domu ga je sačekala porodica.
Odatle se uputio ka stadionu "Olimpiko", a potom će biti obavljena misa u crkvi Sveta Marija delji Anđeli i dei Martiri.
Iz drugog izvora saznajemo da će sahrani prisustvovati patrijarh Porfirije i ceo tim Crvene zvezde.
Saobraćaj prema stadionu je zaustavljen...
Preporučujemo
LjUDI, ŠTA JE OVO BILO?! Nikola Jokić ispisao istoriju NBA lige, magična utakmica neverovatnog Srbina
19. 12. 2022. u 07:39 >> 07:43
LIONEL MESI "OBORIO" INSTAGRAM: Psovka Argentinca šokirala svet (FOTO)
19. 12. 2022. u 07:56
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)