ROBERTO MARTINEZ VERUJE U ISKUSNOG SUPERSTARA: Ronaldo nastavlja dalje sa Portugalcima
BOLNI poraz od Maroka u četvrtfinalu Mundijala u Kataru po mnogima je trebalo da predstavlja tačku na bogatu reprezentativnu karijeru Kristijana Ronalda, ali nije.

Foto: EPA-EFE/STR
Novi selektor Portugalije Roberto Martinez nije razmišljao na taj način pa je uputio poziv 38-godišnjem superstaru za predstojeće kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo protiv Lihtenštajna na domaćem terenu 23. marta i na gostovanju Luksemburgu četiri dana kasnije.
- Sreo sam se sa svih 26 igrača koji su bili u Kataru. Važno je da pričamo, da vidim njihovu posvećenost. A, Ronaldo je veoma posvećen fudbaler. Ovo je moja odluka. On može da nam donese iskustvo, jako je bitna osoba za tim. Ne interesuju me godine. Kristijano ima osobine pobednika i želim da to prenese na ostale igrače. Što se tiče statusa, ima isti kao i svi ostali u timu - istakao je selektor Roberto Martinez.

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za subotu
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila "dubl" sa Svetskog klupskog prvenstva.
12. 07. 2025. u 07:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)