ZVEZDA NACILJALA REPREZENTATIVCA SLOVENIJE: Crveno-beli žele napadača koji rešeta u Mariboru (VIDEO)
CRVENA zvezda se nalazi nadomak osvajanja nove šampionske titule. To samim tim znači da će crveno-beli igrati u grupnoj fazi Lige šampiona. Zbog toga se aktuleni prvak Srbije uveliko sprema za letnji prelazni rok.
FOTO: M. Vukadinović
Klub iz Ljutice Bogdana je već dogovorio dolaske Pitera Olajinke i Marka Stamenića, a po pisanju "Telegrafa" želja je napadač Maribora Žan Vipotnik.
Ovaj 21-godišnjak igra sjajno ove sezone. Za slovenački klub je postigao 20 golova na 30 utakmica u svim takmičenjima. Nedavno je imao debi iz snova za reprezentaciju. On je protiv Kazahstana ušao je sa klupe u 70. minutu i samo osam minuta kasnije postigao je pobedonosni gol.
Ipak, za Vipotnika su intersovanje pokazali zagrebački Dinamo i Njujork siti, ali čini se da je Zvezda u prednost zbog igranja u Ligi šampiona.
BONUS VIDEO: STAVIO TAČKU NA "I": Katai drugim golom rešio dilemu pobednika
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VELIKI TRENUTAK: Srpski klub večeras debituje u Evropi!
SVOJ prvi meč ikada u evropskim takmičenjima ekipa Železničara odigraće protiv Brage koju dočekuje na "SPK Mladost" u prvom meču drugog kola kvalifkacija za Ligu konferencija (21.00).
22. 07. 2026. u 08:56 >> 08:56
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
22. 07. 2026. u 11:46 >> 23:04
Komentari (0)