JAVORU NE PRIJA NIŠKI VAZDUH: Radnički prekinuo seriju poraza

Tanjug

12. 04. 2023. u 19:24

FUDBALERI niškog Radničkog su kao domaćini pobedili Javor 1:0 (1:0), u meču 30. kola Superlige Srbije.

ЈАВОРУ НЕ ПРИЈА НИШКИ ВАЗДУХ: Раднички прекинуо серију пораза

Gol odluke je na Čairu pao već u 11. minutu, strelac je bio Miljan Škrbić. Gosti su meč okončali sa 10 igrača, pošto je u drugom minutu nadoknade zbog druge javne opomene isključen Boris Kopitović.

Radnički se posle pobede izjednačio sa Javorom po broju bodova, i jedni i drugi imaju po 29. Zbog boljeg međusobnog skora, niški tim okončao je regularni tok šampionata jednu poziciju iznad Ivanjičana, na 11. mestu

BONUS VIDEO: "ORLOVI" KRENULI U MISIJU NA EP 2024: Piksi poveo Srbiju ka Nemačkoj