ZVEZDINE "BOMBE" ZA LIGU ŠAMPIONA: Mrkela otkrio planove, oduševiće "delije"
SPORTSKI direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela govorio je o planovima za letnji prelazni rok. Najavio je dva velika pojačanja za Ligu šampiona
FOTO: M. Vukadinović
Dva igrača pominju se kao moguća pojačanja Zvezde, reč je o Luki Milivojeviću i Mihajlu Ristiću.
Milivojević je velika Mrkelina želja u letnjem prelaznom roku.
- Više sam puta pričao sa Lukom Milivojevićem. On je fenomenalan igrač, Zvezdin igrač, a da li će se stvari desiti, to se nikada ne zna. Moraju da se stvari poklope. Voleo bih da ga vidim ponovo na Marakani, rekao je Mrkela za "Meridian sport" i dodao da je Ristić takođe meta crveno-belih.
- Ristić je Zvezdino dete, igrač koji igra na deficitarnoj potziciji, reprezentativac Srbije i svakako da je interesantan. Mi smo najviše benefita imali od povratnika, momaka koji su odlazili u inostranstvo, igrali u jakim ligama, velikim klubovima i vraćali se u Crvenu zvezdu. Tipa Katai.
Neće se Mrkela zaustaviti kod pomenutog dvojca. Ipak, sportski direktor crveno-belih ostao je misteriozan.
- Sigurno da bi Milivojević i Ristić bili značajna pojačanja, i jedan i drugi žive u drugim zemljama, imaju druge opcije, bolje finansijske ponude. Jedan od ciljeva rada našeg skautinga je da se prate igrači koji bi mogli da budu povratnici. I to nisu samo njih dvojica, poručio je sportski direktor Crvene zvezde.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)