ČUKA POBEDILA NOVI PAZAR: Partizan ima imperativ pobede ako želi kvalifikacije za Ligu šampiona

13. 05. 2023. u 20:00

Fudbaleri Čukaričkog dva kola pre kraja Superlige Srbije savladali su Novi Pazar rezultatom 4:0.

ЧУКА ПОБЕДИЛА НОВИ ПАЗАР: Партизан има императив победе ако жели квалификације за Лигу шампиона

Joksimović je dobio crvein karton, a domaćini su poveli u 11. minutu preko Docića koji je bio precizan sa penala.

Na poluvreme se otišlo rezultatom 1:0. U nastavku igre u 50. minutu Rubežić je poduplao prednost domaćina, a zatim golovima Aganspahića i Stojanovića Čuka potvrđuje ubedljiv trijumf.

Sada su Brđani na +3 od TSC-a koji ima utakmicu manje i pobedom bi došli u egal koji njima odgovora za to drugo mesto.

Sa druge strane, Partizan je sada na sedam bodova minusa od Čukaričkog, ima zadatak koji mora da obavi u ovom kolu jer bi u slučaju da ne pobedi definitivno ostao bez kvalifikacija za Ligu šampiona.

BONUS VIDEO: Večeras prvi put upaljeni reflektori na novom stadionu u Loznici