"ORLIĆI" NA VELIKOM ZADATKU: Posle šok-poraza na Evropskom prvenstvu - "popravni" protiv Italije

N. I.

20. 05. 2023. u 16:27

VEOMA loše je kadetska reprezentacija Srbije počela svoj nastup na Prvenstvu Evrope koje se igra u Slovačkoj. "Orlići" koje sa klupe predvodi selektor Aleksandar Luković su u premijernom meču poraženi od Slovenije 4:2, a rival je na poluvremenu vodio 3:0, početkom drugog poluvremena i 4:0, pa su Cvetković i Petrović samo ublažili poraz do kraja susreta.

ОРЛИЋИ НА ВЕЛИКОМ ЗАДАТКУ: После шок-пораза на Европском првенству - поправни против Италије

Sutra u 20 časova će Srbija imati priliku za popravni ispit. Rival je Italija koja je u 1. kolu poražena od Španije (1:2) u utakmici u kojoj je povela, pa je "furija" rezultatski potpuno okrenula ovaj meč.

Upravo će Španija u sredu, 24. maja biti protivnik Srbije u utakmici 3. kola koja će se igrati od 17 časova u Budaeršu.