SERGEJ I DRUGOVI PRESKOČILI FINALISTU LIGE ŠAMPIONA: Lacio "zaobišao" Inter na tabeli Serije A

21. 05. 2023. u 22:43

Lacio je u 36. kolu Serije A gostovao Udinezeu. Rimljani su slavili minimalnim rezultatom 1:0.

СЕРГЕЈ И ДРУГОВИ ПРЕСКОЧИЛИ ФИНАЛИСТУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Лацио заобишао Интер на табели Серије А

Tanjug/AP

Nebesko plavi su pobedom u Udinama preskočili Inter na tabeli, te se nalaze sada na trećoj poziciji sa 68 osvojena boda. Dva više od Intera, i jedan manje od drugoplasiranog Juventusa koji ima utakmicu manje.

Imali su gosti u 20. minutu prvu priliku za gol. Sa desetak metara je Ćiro Imobile pokušao glavom, a Marko Silvestri demonstrirao je odlične reflekse.

Još jednom su se Silvestri i Imobile našli oči u oči u 48. minutu, a siguran je bio golman domaćih.

Ipak, treća je bila sreća za napadača nebesko-plavih. Torlgaj Asrslan oborio je igrača Lacija u šesnaestercu, a Imobile je bio izvođač najstrožnije kazne. Bio je uspešan.

Sergej Milinković Savić odigrao je ceo meč za Lacio.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“