SRBIN TRAGIČAR FIRENCE! Suze Luke Jovića obišle Evropu (VIDEO)

25. 05. 2023. u 08:16

Fudbaleri Intera odbranili su sinoć trofej u Kupu Italije, pošto su u finalu u Rimu pobedili Fiorentinu sa 2:1.

СРБИН ТРАГИЧАР ФИРЕНЦЕ! Сузе Луке Јовића обишле Европу (ВИДЕО)

Youtube / AIHAM7KU

Na stadionu Olimpiko Fiorentina je povela u trećem minutu golom Nikolasa Gonzalesa, a Inter je pobedio golovima Lautara Martinesa, koji je bio strelac u 29. i 37. minutu.

Srpski fudbaler Luka Jović, koji je dobio šansu u drugom poluvremenu, mogao je da postane heroj svog tima, a na kraju je ispao tragičar.

Imao je Luka nekoliko sjajnih prilika u finišu meča, ali nije uspeo da zatrese mrežu i to ga je potpuno slomilo.

Čim se utakmica završila, srpski golgeter je briznuo u plač.

Inter je osvojio deveti trofej Kupa Italije, a obe ekipe imaće priliku da osvoje po još jedan pehar u sezoni.

Inter će 10. juna u Istanbulu igrati u finalu Lige šampiona protiv Mančester sitija, a Fjorentina će 7. juna u Pragu igrati protiv Vest Hema, za trofej u Ligi konferencija.