"DA JE VIŠE OVAKVIH UTAKMICA!" Igor Duljaj o meču IMT - Partizan
FUDBALERI Partizana pobedili su IMT nakon velikog preokreta 3:2. Nakon meča izneo je utiske Igor Duljaj.
FOTO: FK Partizan / Miroslav Todorović
Trener Partizana bio je zadovoljan učinjenim, ali je pohvalio i trenera rivala Nebojšu Jandrića.
- Čestitke kolegi, ima najmlađu ekipu. Dali su sve od sebe. Videli ste pet prelepih golova. Voleo bih da ima više ovakvih utakmica da publika uživa. Pohvalio bih igrače i navijače i gospodi da poručim, nisam izgubio svlačionicu igrači veruju u mene, rekao je Duljaj.
Preporučujemo
SRBIJA U ČETVRTFINALU MUNDOBASKETA: "Orlovi" nokautirali Dominikance, a sada - spektakl!
03. 09. 2023. u 15:43 >> 15:51
AMERI NE MOGU DA VERUJU: Evo šta je Danil Medvedev uradio usred Njujorka (VIDEO)
03. 09. 2023. u 13:39
SVETSKO PRVENSTVO U KOŠARCI, 10. DAN: Kakav Mudobasket! Srbija moćna, ispao svetski prvak, a i Ameri izgubili!
03. 09. 2023. u 17:39 >> 17:39
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Milanović iznenadio sve: "Hrvatska nema neprijatelja - osim Srbije! EU se pretvara u ratni projekat"
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović poručio je da njegova zemlja nema neprijatelja osim Srbije, i upozorio da se Evropska unija sve više udaljava od mirovnog projekta i jača procese naoružavanja, uz ograničen uticaj manjih država.
24. 04. 2026. u 11:29
Komentari (0)