ŠOK ZA CRNOGORCE! Litvanija u nadoknadi vremena stigla do boda

07. 09. 2023. u 20:03

Fudbalske reprezentacija Litvanije i Crne Gore podelile su bodove u okviru 5. kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

ШОК ЗА ЦРНОГОРЦЕ! Литванија у надокнади времена стигла до бода

Tokom prvog poluvremena je viđena prava uspavanka, obe ekipe su dosta grešile i nije viđena niti jedna ozbiljnija šansa.

U drugom poluvremenu se to menja, napadali su i jedni i drugi, Litvanija prva stiže do vođstva u 71. minutu, da bi samo za sedam minuta Crna Gora napravila preokret golovima Krstovića i Savića, a onda hladan tuš u 92. minutu Litvanija stiže do nerešenog rezultata i pravi ogromne probleme Crnoj Gori za plasman na EP.

Srbija sa početkom od 20:45 želi da napravi protiv Mađarske veliki korak ka plasmanu na EP.