SITI KOMPLETAN NA ZVEZDU: Gvardiola se oporavio od operacije leđa, vraća se na klupu

Марко Паунић
Marko Paunić

14. 09. 2023. u 09:45

Menadžer fudbalskog kluba Mančester siti Pep Gvardiola vodio je treninge svog tima posle pauze od tri nedelje zbog rutinske operacije leđa u Španiji, saopštio je šampion Engleske.

СИТИ КОМПЛЕТАН НА ЗВЕЗДУ: Гвардиола се опоравио од операције леђа, враћа се на клупу

Foto: EPA-EFE/Peter Powell

Gvardiola je bio na treningu "građana" uoči meča sa Vest Hemom u Premijer ligi. Menadžer Mančester sitija je krajem avgusta operisao leđa, a ekipu je u njegovom odsustvu vodio prvi pomoćnik Huan Manuel Lilo.

Mančester siti je bez Gvardiole na klupi savladao Šefild junajted (2:1) i Fulam (5:1) u Premijer ligi. "Građani" se nalaze na prvom mestu na tabeli Premijer lige sa 12 bodova.

Mančester siti će u subotu gostovati Vest Hemu u petom kolu Premijer lige, dok će u utorak na svom terenu dočekati Crvenu zvezdu u prvom kolu Lige šampiona.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

IZBACITE JE NAPOLJE! Kako je izgledao prvi sukob Šešelja sa blokaderima: Sve završeno za tren oka (VIDEO)