DELIJE LAŽNO OPTUŽENE: Ovo je prava istina sramnog ponašanja u Mančesteru
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija na startu Lige šampiona rezultatom 3:1.

FOTO: Tanjug/AP
Vodila je Zvezda na poluvremenu golom Bukarija, ali su dvostruki strelac Alvarez i Rodri, koji je pogodio jednom, doneli pobedu aktuelnom šampionu Evrope.
Pred početak ovog meča održan je i minut ćutanja u znak sećanja na žrtve katastrofalnog zemljotresa koji je pogodio severni deo Afrike. Veći deo minuta ćutanja protekao je mirno, ali se u samoj završnici čulo komešanje sa tribina, te su strani mediji brže-bolje napali navijače Zvezde da su upravo oni krivi za ovaj sraman događaj. Ipak, istina je malo drugačija, a sada je isplivala na površinu.
Tokom minuta ćutanja jedan od navijača Mančester sitija provocirao je delije rečima "Are you scared?" (Jeste li uplašeni). Nedugo posle toga stigao je odgovor sa tribine na kojoj su se nalazili srpski navijači i neko je glasno opsovao pomenutog provokatora, te je tada krenulo komešanje, a minut ćutanja se pretvorio u aplauz.
Dakle, za ovaj sraman događaj kriv je jedan od navijača Mančester sitija, a ne delije, te bi strani mediji sada mogli da pokažu i pravi snimak sa tribina "Etihada".

NIKOLA JOKIĆ ĆE VEČERAS IMATI DODATNI MOTIV: Denver zna kako se pravi brejk u Oklahomi
DENVER Nagetsi će u petoj utakmici polufinala plej-ofa zapadne konferencije gostovati Oklahomi.
13. 05. 2025. u 08:55

KAD "DELIJE" ZAGRME: Nećemo da se ruši Marakana, nećemo da se menja boja grba Zvezde!
"Delije", najvatreniji navijači Crvene zvezde, rešili su da se danas oglase. "Vanredno", reklo bi se, ali - sa važnim razlogom.
13. 05. 2025. u 14:00

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)