VIŠE NEMA DILEME: Zvezda se odriče ovog fudbalera
FUDBALSKI klub Crvena zvezda još uvek nije stavio tačku na kreiranje tima.
FOTO: FK Crvena zvezda
Nakon serije odlazaka i dolazaka na red je došao još jedan.
Argentinski fudbaler Aleks Vigo će se na kraju godine i definitivno rastati sa Crvenom zvezdom.
Njemu će tada isteći jednogodišnja pozajmica na stadionu Rajko Mitić, a srpski šampion nije od njega video dovoljno da aktivira opciju otkupa igrača od River Plejta za 2.200.000 evra.
Vigo je ispao iz konkurencije za tim od dolaska Baraka Bahara na klupu srpskog šampiona.
Argentinski mediji prenose Crvena zvezda pregovoarala sa igračem oko prevremenog raskida saradnje, ali se nije došlo do dogovora, pa će se Vigo u januaru vratiti u klub sa kojim ima ugovor do kraja 2024. godine.
Argentinac je u Crvenoj zvezdi zabeležio 16 utakmica i postigao tri gola.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
TSC POKAZAO ZUBE PREMIJERLIGAŠU: Vest Hem je baš morao da se pomuči u neverovatnom meču (VIDEO/FOTO)
21. 09. 2023. u 22:56 >> 22:56
UŽAS NA TENISKOM TERENU: Teniserka kolabirala u sred meča na VTA turniru u Kini (VIDEO)
21. 09. 2023. u 16:44 >> 16:44
POTPISAO ZA TRI MILIONA: Evo gde Boban Marjanović igra naredne sezone
21. 09. 2023. u 15:36
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)