BIVŠI IGRAČ I TRENER PARTIZANA NA KLUPI KOMŠIJA: Savo Milošević preuzima reprezentaciju Bosne i Hercegovine
Kako saznaje Sport klub, nekadašnji igrač i trener Partizana Savo Milošević preuzeće klupu Bosne i Hercegovine.
Foto: Printskrin/Tviter/shumanskoo
Nakon završene igračke karijere, Milošević je bio direktor mlađih selekcija u fudbalskom savezu Srbije, a kao trener je vodio Partizan. Sada će na klupi Bosne i Hercegovine zameniti nedavno smenjenog Mehu Kodru, koji je na klupi izdržao samo dve utakmice.
Kodri je to bio drugi mandat na klupi reprezentacije Bosne i Hercegovine, a zanimljivo je da je i prvi put, 2008. godine, izdržao samo dva meča. Tada je otkaz dobio kada se pobunio što je fudbalski savez Bosne i Hercegovine bez njegove dozvole dogovorio prijateljsku utakmicu sa Iranom.
BONUS VIDEO: SPEKTAKL U NOVOM PAZARU: Predstavljen Adem Ljajić
Preporučujemo
ARSENAL ČUVA NAJBOLjE: ''Mozak'' ekipe produžio ugovor sa "tobdžijama"
22. 09. 2023. u 12:04
LUKA JOVIĆ: ''Odbio sam sve druge ponude zbog Milana, velika čast igrati za ovaj klub''
21. 09. 2023. u 15:40
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)