POZNATO KO SUDI SRBIJA - CRNA GORA: Jedan od najboljih arbitara deli pravdu ''orlovima''
Poljski sudija Simon Marčinjak deliće pravdu na meču Srbija - Crna Gora koji je se igra u utorak od 20:45 časova na stadionu ''Rajko Mitić'' u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj.

FOTO: Tanjug/AP
Podsetimo, Marčinjak je sudio i utakmicu Zvezdi u Ligi šampiona protiv Mančester sitija pre samo tri nedelje.
Takođe, poljski arbitar je bio postavljen i za glavnog sudiju na meču finala Svetskog prvenstvo u Kataru kada je Argentina podigla pehar i popela se na ''krov sveta''.
BONUS VIDEO: "TO MI JE NAJVEĆA ŽELjA!" Novak Đoković otvorio dušu
Preporučujemo

SAUTGEJT: ''Nije mi razumno da se zviždi Hendersonu koji daje srce i dušu za Englesku''
14. 10. 2023. u 11:08

SKANDAL NA POMOLU? Procurele informacije ko će dobiti Zlatnu loptu za 2023. godinu
14. 10. 2023. u 09:43

VIMBLDON: Đoković čekira kartu za polufinale, Sinerova povreda "otvara vrata" Šeltonu...
ULAZIMO u samu završnicu Vimbldona i redakcija Tipa vam je sastavila tiket napravljen iskuljivo od parova četvrtfinala najprestižnijeg teniskog turnira na svetu.
09. 07. 2025. u 10:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

ARKAN JE ZBOG NjEGA ZAPLAKAO: Pustio je suzu na sahrani kuma
DRAGAN Kovač Kova, legenda švedskog podzemlja, likvidiran je pre tačno 24 godine, ispred restorana u Stokholmu.
09. 07. 2025. u 11:36
Komentari (0)