RUŠE "OLD TRAFORD?!" Mančester ovako nešto nije očekivao
NAJBOGATIJI Britanac Džim Retklif je konačno kompletirao kupovinu 25 odsto suvlasništva u Junajtedu i najavio je rušenje Old Traforda kao "deo revolucije Mančestera".
FOTO:EPA
Njegov plan je da izdvoji 300 miliona svog novca na renoviranje trening centra i stadiona.
Stoga planira da sruši kultni stadion kapaciteta 74.031 mesta, po čemu je najveći u Premijer ligi, a drugi u Engleskoj odmah posle Vemblija.
Junajted igra na Old Trafordu od 1910. godine, a spekuliše se da bi izgradnja novog stadiona mogla da košta oko 2,5 milijardi evra, a to bi moglo da utiče na transfer politiku kluba.
Anketa
Da li vam se sviđa ideja o rušenju Old Traforda?
BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VELIKI TRENUTAK: Srpski klub večeras debituje u Evropi!
SVOJ prvi meč ikada u evropskim takmičenjima ekipa Železničara odigraće protiv Brage koju dočekuje na "SPK Mladost" u prvom meču drugog kola kvalifkacija za Ligu konferencija (21.00).
22. 07. 2026. u 08:56 >> 08:56
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
22. 07. 2026. u 11:46 >> 23:04
Komentari (0)