RASTALI SE TOTENHEM I LORIS: Nakon više od decenije Francuz napustio ''pevce'', sledeća stanica MLS liga
Francuski golman Ugo Loris nakon 11 godina napušta Totenhem i seli se u MLS ligu u redove Los Anđelesa.

FOTO: AP/Tanjug
Francuz je od 2012. u Totenhemu, osam godina je nosio kapitensku traku, a u London je stigao iz Liona.
Prethodno, nosio je dres kluba iz rodnog grada - Nice.
Francuski mediji navode da su Loris i Los Anđeles postigli dogovor i da će se dugogodišnji reprezentativni golman "trikolora" u januaru preseliti u tabor ekipe iz MLS lige.
Totenhem će u nedelju, pre meča sa Bornmutom, u znak poštovanja prema Lorisu upriličiti ispraćaj svom dugogodišnjem zaštitnom znaku.
BONUS VIDEO: OD PRVE DO DESETE TITULE: Sva Novakova pobednička finala Australijan opena
Preporučujemo

NIKAD VIĐENO U ISTORIJI TENISA: Novak Đoković i prilika koja se ne sme propustiti
29. 12. 2023. u 09:18

VLAHOVIĆ POKAZUJE SVOJU KLASU: Srpskog asa ni to što mečeve kreće sa klupe ne sprečava da trese mreže protivnika
BORBU za prvo mesto u grupi "G" na Svetskom klupskom prvenstvu večeras će voditi Juventus i Mančester siti koji se sastaju na "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
26. 06. 2025. u 07:30

KRAJ, GOTOVO! Janik Siner na Vimbldonu uradio ono što niko živ nije očekivao
Otkako je doping afera počela da se vezuje uz njegovo ime gde god da se pojavi, Janik Siner je uglavnom "ćutao i radio". Vimbldon 2025 je mesto na koje je stigao ne bi li pokazao zašto je najbolje rangiran na ATP listi i pored suspenzije koju je "odradio". Ali, sada to ne čini kao inače, "ćuteći",
26. 06. 2025. u 12:26

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)