JOŠ JEDAN SRBIN U PREMIJER LIGI? Brajton "zagrizao" za reprezentativca Srbije

Александар Илић
Aleksandar Ilić

01. 01. 2024. u 20:12

ĐORĐE Petrović dobio je priliku u redovima Čelsija i iskoristio ju je na najbolji način, a uskoro bi mogao u najjačoj ligi planete da mu se pridruži i saigrač iz reprezentacije.

ЈОШ ЈЕДАН СРБИН У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ? Брајтон загризао за репрезентативца Србије

FOTO: M. Vukadinović

Štoper reprezentacije Srbije, Strahinja Pavlović, koji trenutno nosi dres Salzburga mogao bi da se preseli na Ostrvo, pišu austrijski mediji, a prenosi "Sportal".

Za usluge nekadašnjeg fudbalera Partizana zainteresovan je Brajton, učesnik Premijer lige.

Kako se navodi, "galebovi" su ozbiljno zagrizli za srpskog štopera, u kome vide nekoga ko je dobar u skok igri, ali i u dodavanju i iznošenju lopte, pa bi lako mogao da se uklopi u sistem igre koji u Brajtonu forsira Roberto de Zerbi.

Ostaje da se vidi hoće li u zimskom prelatnom roku biti zvanične ponude, ili će Brajton čekati leto i tada pokušati da dovede našeg fudbalera.

Podsetimo, Pavlović je ponikao u Partizanu, odakle je prešao u Monako. Od 2022. godine je član Salcburga, sa kojim je ove godine nastupao i u Ligi šampiona.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

VELIKI POVRATAK U BEOGRAD: Vladimir Stojković ponovo u crno-belom