KRALJ ZAUSTAVLJEN: Kiks Reala na "Valjekasu"

18. 02. 2024. u 16:22

Fudbaleri Real Madrida i Rajo Valjekana odigrali su nerešeno 1:1 u 25, kolu španske La lige.

КРАЉ ЗАУСТАВЉЕН: Кикс Реала на Ваљекасу

"Kraljevići" su poveli već u trećem minutu posle fantastičnog kontranapada. Hoselu je bio precizan nakon sjajnog centaršuta Frederika Valvederea.

Međutim, u 27. minutu Eduardo Kamavinga bio je neoprezan i igrao je rukom u šesnaestercu, a Raul de Tomas je bio precizan i doneo je izjednačenje.

Ispostaviće se da je time postavio i konačan rezultat, pošto do kraja utakmice nije bilo većih uzbuđenja.

Madriđani su tako posle dve vezane pobede, ponovo remizirali, ali su i dalje prvi na tabeli šapnskog prvenstva sa 62. boda, dok je ekipa Rajo Valjekana 14. sa 25 bodova.

U narednom kolu Real Madrid će se sastati sa ekipom Sevilje, Rajo Valjekano sa ekipom Đirone.

BONUS VIDEO: UPISAO SE I ENDIJAJ: Napadač Zvezde stavio tačku na utakmicu u Novom Pazaru