PIKSI "ULOVIO KAPITALCA": Fudbaler Milana debituje za Srbiju
FUDBALER Milana Jan Karlo Simić dobio je poziv selektora fudbalske reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića za predstojeće prijateljske mečeve.

Foto: M.Vukadinović
Naime, kako piše "Kurir", selektor Stojković i direktor reprezentacije Stevan Stojanović obavili su razgovor sa 18-godišnjim fudbalerom, dok je on sa oduševljenjem prihvatio poziv.
Pomenuti fudbaler važi za jednog od najtalentovanijih u svom uzrastu, dok je debitantski nastup u dresu "rosonera" imao na meču sa Moncom, kada je i uspeo da se upiše u strelce.
Odlikuje ga odlična skok igra, kao i sposobnost da iznese loptu, te ga mediji na "čizmi" porede sa Legendarnim Frankom Barezijem.

FOTO: EPA
Ukoliko obuče dres "orlova", nema sumnje da bi naša selekcija pored Pavlovića, Erakovića, Milenkovića, Babića, dobila još jednog štopera za budućnost.
BONUS VIDEO: "KOSOVO JE SRBIJA!" Srbi u Parizu burno slavili titulu Novaka Đokovića na Rolan Garosu
Preporučujemo

KAKAV POTEZ! Luka Jović je ovo uradio rivalu u Seriji A i odmah dobio crveni karton (VIDEO)
18. 02. 2024. u 22:13 >> 22:55

IZAŠLA NOVA FIFA RANG LISTA: Evo na kom mestu se nalazi reprezentacija Srbije
15. 02. 2024. u 10:11

FENEROVI NAVIJAČI OVO ČEKAJU 16 DUGIH GODINA: Benfika juri peto uzastopno učešće u grupnoj/ligaškoj fazi LŠ
BENFIKA i Fenerbahče odlučuju u Lisabonu o plasmanu u grupnu fazu Lige šampiona, nakon što je prvi meč u Istanbulu završen bez golova.
27. 08. 2025. u 07:30

TENIS U NEVERICI: Vrhunska teniserka zarađuje i na sajtu za odrasle, evo šta je još otkriveno o njoj! (FOTO)
Ljubitelji tenisa su, dok traje Ju-Es open 2025 (US Open), ostali zatečeni kada su saznali da je donedavna članica Top 100 na rang listi Ženske teniske asocijacije (VTA) rešila da pored "belog sporta" - zarađuje i na čuvenom sajtu za odrasle.
27. 08. 2025. u 18:57

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)
PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.
28. 08. 2025. u 11:02
Komentari (0)