NEMAČKI NOVINAR TVRDI DA DILEMA VIŠE I NE POSTOJI: Kimih na leto odlazi iz Bajerna
BAJERN ostaje bez Džošue Kimiha (29), to je sada već poprilično izvesno. Ključni čovek prilikom osvajanja osam nemačkih i po jednog evropskog i svetskog trofeja Bajerna u poslednjih devet godina, na odlasku je iz kluba čiji je simbol.
Foto: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH
Kimih je u Bajern došao iz Štutgarta 2015. za 8,5 miliona evra. Od tada je za Bajern kao desni bočni i defanzivni vezni odigrao 378 utakmica, postigao 41 i namestio 102 gola. Veliku vest o tome da odlazi iz Bajerna objavio je Florian Pletenberg, novinar "Skaja".
- I Bajern i Kimih slušaju ponude zainteresovanih. Bajern će prodati igrača ako dođe jako velika ponuda, dok je Kimih takođe spreman za odlazak. Tri su razloga koji Kimiha teraju na odlazak. Pre svega proboj Aleksandra Pavlovića, jer Bajern na njemu temelji tim budućnosti i to tako da on zauzme Kimihovo mesto na sredini - objasnio je Pletenberg.
Preporučujemo
LAJOVIĆ NAPRAVIO PROMENE U TIMU: Evo ko je novi trener srpskog tenisera
20. 12. 2025. u 12:34
NE SMIRUJE SE SITUACIJA U PARTIZANU: Izbila svađa između Parkera i Ocokoljića?
20. 12. 2025. u 11:52
VLAHOVIĆ ZBOG POVREDE PROPUŠTA I ROMU: "Vučica" ima šansu da izbije na drugo mesto
JUVENTUS i Roma ukrstiće koplja u subotu uveče u Torinu, u direktnom duelu ekipa koje imaju jasnu ambiciju da sezonu završe među prva četiri tima Serije A. Tip vam je spremio analizu ove utakmice sa predlozima naših tipstera.
20. 12. 2025. u 10:06
SRBIJA I ALBANIJA ODLUČUJU - IDE LI SRBIJA NA OLIMPIJADU? Tako je rešeno na svetskom nivou...
Najnovije vesti iz fudbala su više nego zanimljive.
17. 12. 2025. u 15:11
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)