ZVEZDA ZOVE NA TSC: Evo ko može besplatno na "Marakanu"
Meč je na programu u četvrtak, 2. maja od 19 časova.

FOTO: FK Crvena zvezda/Nikola Mitić
Fudbalski klub Crvena zvezda nastavlja akciju i obaveštava da će kapije istoka Marakane biti otvorene za decu uzrasta do 14 godina.
Mališani će u pratnji roditelja moći da uđu besplatno na istočnu tribinu i daju vetar u leđa izabranicima Vladana Milojevića u finišu sezone.
Odrasla osoba mora da poseduje kartu za predstojeću utakmicu, a ulaznice su u prodaji onlajn, dok je prodaja dostupna na blagajnama u utorak (od 10 do 17 sati) i četvrtak (od 12 časova do početka utakmice).
Cene karata su sledeće:
Sever: 400 dinara
Istok: 500 dinara
Zapad: 700 dinara
Tribina “Siniša Mihajlović”: 1400 dinara

LUKA JOVIĆ JE SRUŠIO INTEROVE SNOVE O TRIPLETI: Barselona je ponovo probuđena evropska sila
POSLE remija u spektakularnoj prvoj utakmici polufinala, Inter i Barselona ukrštaju koplja i u revanšu, ovoga puta na "Đuzepe Meaci", gde će nešto pasti konačna odluka o finalisti Lige šampiona.
06. 05. 2025. u 07:45

KOŠARKAŠI PARTIZANA TUKLI "GROBARA"?! Aleksandar Prijović otkrio šok detalje tuče igrača i gostiju noćnog kluba (VIDEO)
Košarkaški klub Partizan saopštio je u ponedeljak kasno uveče da su se tri igrača crno-belih "našla usred incidenta koji se dogodio nedaleko od poznatog beogradskog noćnog kluba", a dan kasnije oglasio se i fudbaler Aleksandar Prijović, koji je bio na istoj lokaciji, i kog su pojedini srpski mediji doveli u vezu sa ovim skandalom.
06. 05. 2025. u 17:02

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)