"ZADRŽI TO ZA SEBE"! LJubimac delija na žestokom udaru!
Ništa nisu hteli da mu prećute.
FOTO: Ata images
Nedavno je Nair Tiknizjan odgovorio treneru Mihailu Galaktionovu koji ga je vodio u Lokomotivi iz Moskve, ali mu ni ruski gigant nije ostao dužan.
Najpre je bek srpskog šampiona optužio iskusnog stručnjaka da nema muške manire, da bi mu ovaj odgovorio da se mnogo lakše diše od kako je Jermen otišao iz ruske prestonice.
Sada se umešala i treća strana, konkretno bivši predsednik Lokomotive Nikolaj Naumov koji se osvrnuo na dešavanja.
FOTO: Tanjug/AP
“Mislim da ovo mnogo više šteti Tiknizjanu nego Galaktionovu. Kvari sliku o sebi. Otišao si sa gorčinom, ali zadrži to za sebe, jer nikog ne zanima ono što imaš da kažeš”, preneo je ruski “Čampionat” izjavu Naumova.
Bivši predsednik Lokomotive naglašava da trener nikad ne bi naneo štetu svojom timu, jer mu to prosto nije u interesu. S druge strane, ako igrač ima nesuglasicu sa trenerom, verovatno je problem u njemu samom.
BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke
Preporučujemo
JEZIVO! Poginulo 20 odbojkašica kada su Ameri bacili bombe na Iran
02. 03. 2026. u 08:09
IZAŠLA NOVA ATP LISTA! Novak Đoković ozbiljno ugrožen, ali nezapamćen skok drugog Srbina
02. 03. 2026. u 07:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu
Posle neočekivanog remija protiv DR Konga na startu Svetskog prvenstva, Portugal će u drugom kolu grupe "K" protiv Uzbekistana na "NRG stadionu" u Hjustonu tražiti prvu pobedu koja bi značila veliki korak ka nokaut fazi.
23. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)