MILAN RODIĆ POSTAO REKORDER ZVEZDE: Ovo mi je najveće dostignuće u karijeri
CRVENA zvezda osvojila 35. titulu u klupskoj istoriji, a rekorder sa najviše trofeja namenjenih prvaku države je postao levi bek crveno-belih Milan Rodić.

FOTO: FK Crvena zvezda
Ovaj 33-godišnjak je sedmi put postao šampion sa klubom sa stadiona "Rajko Mitić" i zbog toga nije mogao da sakrije zadovoljstvo.
- Mislim da mi je ovo i najveće dostignuće u karijeri, kada se uzme u obzir kakve su sve legende nosile Zvezdin dres. Drago mi je što sam postao igrač sa najviše osvojenih titula, i to u klubu za koji ceo život navijam i za koji sam maštao da zaigram. Naravno, timski uspeh je uvek ispred pojedinačnog, tako da me najviše raduje činjenica da smo osvojili sedmu titulu u nizu. Verujem da ćemo uspeti da osvojimo i Kup Srbije, jer nam je cilj i četvrta dupla kruna u nizu. Očekuje nas i proslava titule, nestrpljiv sam. Mislim da ću u ovoj proslavi titule uživati više nego u bilo kojoj ranije - rekao je Rodić.
Rodić je do sada ukupno osvojio 10 trofeja u Zvezdi. Pored sedam prvenstvenih titula ima i tri Kupa. On je za crveno-bele odigrao 314 utakmica.
Podsetimo, finale najmasovnijeg takmičenja je na programu 21. maja u Loznici. Branilac pehara igraće protiv Vojvodine.
BONUS VIDEO: ERUPCIJA ODUŠEVLjENjA NA "MARAKANI": Gol kojim je Zvezda povela u Kup derbiju

FINALE PRE FINALA: Da li će sreća konačno pogledati Atletiko ili će Real ponovo eliminisati "jorgandžije" u Ligi šampiona?
PRVI meč najvećeg derbija osmine finala Lige šampiona biće odigran od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će koplja ukrstiti gradski rivali Real i Atletiko Madrid.
04. 03. 2025. u 07:20

KAKAV SPISAK "ORLOVA"! Dragan Stojković Piksi odabrao fudbalere za odlučujuće mečeve koje reprezentacija Srbije igra u baražu
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković saopštio je koje je igrače pozvao za mečeve sa Austrijom u baražu Lige nacija.
04. 03. 2025. u 13:05 >> 13:27

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)