DETALJAN PLAN: Evo šta će se sve dešavati kada počne Zvezdina proslava titule! Detaljno: od "Marakane" do Kalemegdana
Fudbaleri Crvene zvezde će proslaviti 35. šampionsku titulu u istoriji kluba, kao i četvrtu duplu krunu u nizu na stadionu “Rajko Mitić” u subotu, 25. maja, od 19 časova na utakmici sedmog kola plej-ofa Superlige Srbije protiv Čukaričkog, a ljubitelje fudbala, naročito one kojima su crveno-beli dragi, očekuje bogat i sadržajan program na pobedničkoj ceremoniji.

FOTO: FK Crvena zvezda
Uoči početka meča, šefu stručnog štaba domaćih Vladanu Milojeviću biće uručena simbolična plaketa povodom više od 200 mečeva na klupi Crvene zvezde.
"Time će otpočeti i prelepa koreografija na Marakani, koja će sigurno probuditi pregršt prelepih emocija kod svih zvezdaša", otkrivaju u Zvezdi, dodajući:
"Verujemo da će naši prvotimci nastaviti sa dobrim partijama i prirediti utakmicu za uživanje, a svi oni koji na stadion dođu ranije, imaće priliku da pred početak meča uživaju u snimcima golova iz aktuelne sezone, koji će biti emitovani na semaforu".
Pred kraj utakmice nad Marakanom će "leteti" i "kružiti" veliki crveno-beli dres sa brojem 35, u znaku i simbolu broja osvojenih titula Zvezde, a čim sudija označi finiš meča, uslediće ceremonija dodele medalja i pehara na bini postavljenoj na centru terena.
Po završetku proslave na stadionu, crveno-bela žurka će se preseliti na Kalemegdan, gde će uslediti "novi spektakl, doživljaj za pamćenje, koji će prirediti navijači i fudbaleri na beogradskoj tvrđavi", kako to otkrivaju sa Marakane.
Pratite i Zvezdu, ali i druge stvari iz fudbala i ostalih sportova - na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo

ŠOK ZA ŠOKOM! Novak Đoković ostao bez finala u Ženevi, i to kako
24. 05. 2024. u 16:48 >> 14:33

I RUSI SU ZATEČENI: Evo kakvu je sad odluku doneo Ramzan Kadirov
24. 05. 2024. u 13:58 >> 14:39

SINEROVOJ DOMINACIJI NEMA KRAJA: Svetski broj jedan nastavlja "šetnju" do finala Sinsinatija
ITALIJANSKI teniser će se u trećem kolu prestižnog mastersa sastati sa Gabrijelom Dijaloom (1.00).
11. 08. 2025. u 12:16

CEO BALKAN SE SMEJE USTAŠAMA: Hvalili se da su palili srpske zastave osvojene u tuči, a ovo je istina
HRVATSKA još uvek slavi zločinačku akciju "Oluja" tokom koje je proterano više od 200.000 Srba sa svojih vekovnih ognjišta, a toj histeriji pridružili su se i navijači Hajduka, "Torcida Split". No, ustaški pir koji su priredili uz novi skandal, paljenje srpskih trobojki, na kraju im se obio o glavu - jer se saznalo odakle im te zastave...
11. 08. 2025. u 16:04

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)