TEN HAG ZAGRMEO POSLE KUPA: "Ako me ovde ne žele..."

26. 05. 2024. u 09:30

Mančester junajted savladao je u finalu FA Kupa Mančester siti rezultatom 2:1, a strateg "crvenih đavola" Erik Ten Hag bio je vrlo oštar posle osvajanja trofeja.

ТЕН ХАГ ЗАГРМЕО ПОСЛЕ КУПА: Ако ме овде не желе...

FOTO: Tanjug/AP

On je na pitanje o svojoj budućnosti rekao da ne zna da li će ostati na klupi sledeće sezone.

 - Ne znam da li ostajem. U fudbalu su najbitniji trofeji, ali želim da moj tim igra napadački i dinamičan fudbal, da tako dolazi do titula. Bitno je da imamo takav mentalitet - rekao je Ten Hag.

On je rekao da ako ga ne žele u Mančesteru, da je spreman da ode negde gde će osvajati pehare.

 - Dva trofeja u tri finala – nije loše. Ako me ovde više ne žele, idem negde drugde da osvajam pehare. To jedino mogu da uradim - završio je Ten Hag.

Mančester junajted je sezonu u Premijer ligi završio na osmoj poziciji sa 60 bodova.

BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

SRBI MORAJU OPET NA VEMBLI? UEFA se hitno oglasila, i to pred sam početak utakmice Engleska - Srbija