NEVEROVATAN MEČ ORLIĆA: Prštalo od golova, a o odluci sudije na meču protiv Češke će se pričati (VIDEO)

A. I.

26. 05. 2024. u 21:45 >> 21:47

FUDBALERI Srbije do 17 godina plasirali su se u četvrtfinale Evropskog prvenstva za fudbalere, a u poslednjem kolu A grupe odigrali su neverovatan meč protiv Češke Republike koju je rival dobio rezultatom 4:3.

НЕВЕРОВАТАН МЕЧ ОРЛИЋА: Прштало од голова, а о одлуци судије на мечу против Чешке ће се причати (ВИДЕО)

Vasilije Kostov Srbiji je doneo vođstvo 1:0 u sedmom minutu, nisu stigli propisno ni da se zaraduju fudbaleri naše selekcije, a Josef Kolaržik je poravnao nekoliko sekundi kasnije na 1:1.

U 21. minutu Bogdan Kostić doneo je "orlovima preokret. On je bio na snazi sve do 64. minuta, i to zbog velike greške sudije.

Naime, Karel Belžik zatresao je mrežu sa bele tačke, a mišljenje mnogih je da ovo nije trebalo da bude jedanaesterac.

Još jednom je Srbija došla do vođstva u 72. minutu. Mihajlo Cvetković bio je strelac za 3:2, a onda je usledila završnica za infarkt.

Prvo je Belžik drugim golom poravnao, a Jakub Kolišek u trećem minutu nadoknade postavio konačnih 4:3.

BONUS VIDEO: Pečat najboljeg - Koje rekorde sada juri Novak Đoković?