JOVELJIĆ NASTAVLJA DA "IZLUĐUJE" AMERIKU: Srbin ponovo strelac za Los Anđeles galaksi

30. 06. 2024. u 11:15

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su jutros u gostima ekipu San Hozea rezultatom 3:0 u meču MLS lige.

ЈОВЕЉИЋ НАСТАВЉА ДА ИЗЛУЂУЈЕ АМЕРИКУ: Србин поново стрелац за Лос Анђелес галакси

LA Galaksi je poveo u 37. minutu golom Džozefa Pejntsila posle kontranapada. Prednost je duplirao Dejan Joveljić u 72. minutu.

Konačan rezultat postavio je Maurisio Kuevas u drugom minutu zaustavnog vremena utakmice. LA Galaksi se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 40 bodova, dok je San Hoze na četrnaestoj poziciji sa 11.

KLIKNI I UZMI 3000 BONUS
DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA

Joveljić (24) je ove sezone na 19 utakmica postigao 12 golova i upisao šest asistencija.

Srpski fudbaler je za reprezentaciju odigrao šest mečeva i postigao dva gola.

BONUS VIDEO: FRKA, ALI NE VELIKA: Manji požar u metro stanici kod koje su okupljeni srpski navijači u Minhenu