"MILAN GA JE DOBIO ZA "BAGATELU"": Dragan Stojković prokomentarisao transfer Pavlovića u Seriju A
SRPSKI reprezentativac Strahinja Pavlović prešao je iz Salcburga u Milan, a o njegovom transferu za italijanske medije govorio je i selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi.
FOTO: FSS
Italijanski gigant je za transfer izdvojio 18.000.000 evra, a o njemu je za "Gazeto delo Sport govorio Dragan Stojković Piksi koji je istakao da će defanzivac biti veliko pojačanje za Milan.
- Pavlović nije samo defanzivac, već pravi ratnik. On će biti veliko pojačanje za Milan. Tokom Evropskog prvenstva pitao me je za savet, i rekao sam mu da bih izabrao Milan. To je veliki klub, a Serija A je prava škola za defanzivce - počeo je Stojković i dodao:
- Ima sve što je potrebno da postane odličan defanzivac, uključujući snažan karakter. Odličan je u defanzivnim zadacima, ali i u otvorenoj igri, a poseduje sjajnu levu nogu. Milan ga je dobio za 'bagatelu'. Biće vrhunsko pojačanje - dodao je selektor.
Stojković veruje da će se Pavlović lako prilagoditi novom timu.
- U Srbiji igramo sa trojicom defanzivaca, dok Milan koristi četvoricu, ali dobri igrači se uvek prilagode. On je mlad i ima puno prostora za napredak - zaključio je Stojković.
Podsetimo, Pavlović će u Milanu biti saigrač sa Lukom Jovićem.
BONUS VIDEO: Spektakularan doček! Kilijan Mbape predstavljen u Realu iz Madrida
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)