KRAJ ZA RADNIČKI IZ KRAGUJEVCA: Crnogorska ekipa nakon penala izbacila četu Feđe Dudića iz Evrope
Fudbaleri kragujevačkog Radničkog okončali su svoj debitantski nastup na međunarodnoj sceni, pošto su u revanš meču 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija eliminisani od strane Mornara i to nakon penal serije - 2:1, penalima 4:3.

FOTO: A. Ilić
Pred samo kraj prvog poluvremena, napadač Mornara Ondong uspeo je da matira golmana Radničkog.
U nastavku je ekipa Feđe Dudića krenula silovito, nastavila je da napada i pritiska Barane, međutim, desio se šok u 83. minutu kada preko istog igrača Mornar stiže do 2:0.
Ipak, Radnički preko Aleksića u 90+8 stiže do gola i odvodi meč u produžetke, a kasnije i penale.
U penal seriji tragičari su bili Simović i Ristić koji nisu pogodili mrežu ekipe iz Bara i tako je crnogorska ekipa prošla u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencije.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo

AMERIKA UBEDLjIVA: Južni Sudan osetio snagu "tima snova"
31. 07. 2024. u 22:53

PORAZ ABASOVA: Srpski bokser ispao sa Olimpijskih igara u Parizu
31. 07. 2024. u 21:07

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

UZNEMIRUJUĆI SNIMAK: Iz penala ubio golmana! (VIDEO)
Sport je zadesila tragedija.
05. 09. 2025. u 15:51

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)