KRAJ ZA RADNIČKI IZ KRAGUJEVCA: Crnogorska ekipa nakon penala izbacila četu Feđe Dudića iz Evrope

Filip Milošević

01. 08. 2024. u 08:18

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog okončali su svoj debitantski nastup na međunarodnoj sceni, pošto su u revanš meču 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija eliminisani od strane Mornara i to nakon penal serije - 2:1, penalima 4:3.

КРАЈ ЗА РАДНИЧКИ ИЗ КРАГУЈЕВЦА: Црногорска екипа након пенала избацила чету Феђе Дудића из Европе

Pred samo kraj prvog poluvremena, napadač Mornara Ondong uspeo je da matira golmana Radničkog.

U nastavku je ekipa Feđe Dudića krenula silovito, nastavila je da napada i pritiska Barane, međutim, desio se šok u 83. minutu kada preko istog igrača Mornar stiže do 2:0.

Ipak, Radnički preko Aleksića u 90+8 stiže do gola i odvodi meč u produžetke, a kasnije i penale.

U penal seriji tragičari su bili Simović i Ristić koji nisu pogodili mrežu ekipe iz Bara i tako je crnogorska ekipa prošla u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencije.

BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju

AMERI U ŠOKU: Sramno se ponašali prema Kinezu, a kada su s njim ušli u bazen u finalu - svet je ostao u čudu zbog onog što se desilo

Minulih dana, neposredno pre nego što su počele Olimpijske igre u Parizu, svetom je prostrujala vest o tome da će Amerikanci možda ostati bez organizacije narednih Igara, a 2028. one treba da se održe u Los Anđelesu. Razlog je njihov bes zbog kineskih plivača i potez na koji su se odlučili. Sada im se taj bes pomalo "obio o glavu" u prestonici Francuske. I to na spektakularan način.

31. 07. 2024. u 23:42