HAOS NA "EL KLASIKU" Barselona savladala posle prekida Real Madrid u prijateljskom meču

04. 08. 2024. u 10:12

Fudbaleri Barselone pobedili su jutros madridski Real rezultatom 2:1 u prijateljskom meču, koji je odigran na stadionu Metlajf u Ist Raderfordu.

ХАОС НА ЕЛ КЛАСИКУ Барселона савладала после прекида Реал Мадрид у пријатељском мечу

Oba gola za Barselonu postigao je Pau Viktor u 42. i 54. minutu. Jedini strelac za Real bio je Niko Paz u 82. minutu.

Glavni sudija Armando Viljareal odlučio je da u 12. minutu prekine meč zbog oluje i jake grmljavine. Prekid je trajao nešto više od 60 minuta, a fudbaleri Barselone su u nastavku utakmice uspeli da dođu do pobede.