OGNJEN MIMOVIĆ: Uvek se radujem punoj Marakani, bićemo sve bolji
Fudbaler Crvene zvezde Ognjen Mimović izjavio je danas da se raduje predstojećoj utakmici protiv Novog Pazara u četvrtom kolu Superlige Srbije.

FOTO: FK Crvena zvezda
Fudbaleri Zvezde će u subotu, od 20 časova, na svom terenu dočekati Novi Pazar.
"Radujem se svakoj novoj utakmici, pogotovo kad igramo na Marakani pred našim navijačima. Bili smo ubedljivi protiv Tekstilca, tako da očekujem dobru partiju i protiv Novog Pazara, pred što više zvezdaša. Sezona polako hvata zamah, osećamo se sve uigranije, i verujem da ćemo iz utakmice u utakmicu biti sve bolji", rekao je Mimović, prenosi sajt kluba.
On je poručio da mu dosta znače saveti trenera i starijih saigrača.
"Što se mene lično tiče, trudim se da što više napredujem i mnogo mi znače saveti trenera i starijih saigrača. Dosta sam opušteniji na terenu nego prethodnog proleća i potrudiću se da pružim što bolje partije u nastavku sezone. Čekaju nas uskoro i kvalifikacije za Ligu šampiona, ali smo fokusirani isključivo na prvu narednu utakmicu i želimo da trijumfujemo. Kvalitetno radimo i sa pravom smo optimisti", izjavio je fudbaler Zvezde.
Mimović je istakao da u Zvezdinom timu ima dosta mladih igrača koji su prošli školu "crveno-belih".
"Da ih ne nabrajam sad sve, ali zaista se kvalitetno radi i drago mi je što vidim mnogo nekadašnjih saigrača iz mlađih selekcija kako danas zajedno igramo i u prvom timu. Znamo da zvezdaši imaju poseban osećaj prema deci ponikloj u klubu i da vole da ih u što većem broju vide na terenu, a mislim da nikada ranije nije bio ovoliki broj igrača iz škole. U kombinaciji sa iskusnim domaćim igračima i kvalitetnim strancima, imamo formulu za uspeh", zaključio je Mimović.
Preporučujemo

ZVEZDA PRODALA REPREZENTATIVCA SRBIJE: Evo koliko su crveno-beli zaradili
06. 08. 2024. u 15:32

KAKO JE MOGLO BITI, DOBRO JE! Crvena zvezda saznala rivala u plej-ofu Lige šampiona
05. 08. 2024. u 11:38 >> 12:14

VLAHOVIĆ POKAZUJE SVOJU KLASU: Srpskog asa ni to što mečeve kreće sa klupe ne sprečava da trese mreže protivnika
BORBU za prvo mesto u grupi "G" na Svetskom klupskom prvenstvu večeras će voditi Juventus i Mančester siti koji se sastaju na "Kemping vorld stadionu" u Orlandu od 21.00.
26. 06. 2025. u 07:30

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)