SRBIN REŠETA U PRAGU: Veljko Birmančević doneo pobedu Sparti
Srpski fudbalski reprezentativac, Veljko Birmančević dao je gol u pobedi praške Sparte rezulttaom 2:1 na gostovanju gradskom rivalu Bohemijansu u meču 4. kola češke elite.
Foto: EPA-EFE/RAUL CARO
Bohemijans je poveo golom Jusufa u 40. minutu, ali je izjednačio Albanac Indrit Tuci u 45+4. minutu.
U 61. minutu Birmančević je bio strelac pobedonosnog gola, posle dodavanja Lukasa Haraslina. Birmančeviću je ovo drugi gol u češkoj eliti ove sezone, a treći u sezoni računajući i kvalifikacije za Ligu šampiona.
Sparta, branilac titule, posle četiri odigrana kola ima maksimalnih 12 bodova.
BONUS VIDEO VESELI SRBI: Atmosfera ispred hale Bersi pred polufinale Srbija - SAD
Preporučujemo
MAJSTORI KOŠARKE SU OSVOJILI MEDALjU! Sjajni košarkaši Srbije preko svetskog šampiona do olimpijske bronze!
10. 08. 2024. u 12:46 >> 12:49
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Putin je danas otišao kod čoveka koji ga je učio o bitkama, evo šta se tamo desilo (VIDEO)
Najnovije vesti iz Ruske Federacije tiču se onoga što je uradio Vladimir Putin, predsednik Rusije.
27. 04. 2026. u 19:34
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)