JOVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA: Srbin strelac u pobedi Milana! Pavlović odigrao poluvreme!

13. 08. 2024. u 23:00

Fudbaleri Milana savladali su Moncu rezultatom 3:1, a u strelce se upisao i srpski reprezentativac Luka Jović.

ЈОВИЋ НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Србин стрелац у победи Милана! Павловић одиграо полувреме!

Luka Jović je ušao u drugom poluvremenu pri rezultatu 1:1 i odmah nakon što je došao u kontakt sa loptom postigao je sjajan pogodak sa ivice kaznenog prostora. Lopta je otišla direktno pod prečku i tu protivnički golman nije mogao ništa.

Isto kad i Jović u igru je ušao i Strahinja Pavlović koji je odigrao 45. minuta za "roso-nere".

Serija a počinje 17. avgusta, a Milan će prvi meč igrati protiv Torina.

BONUS VIDEO: NEVIĐENI SNIMAK SA DOČEKA OLIMPIJACA: Ovo će oduševiti sve Srbe!