ŠAMPION OVAKO NIJE ŽELEO DA POČNE NOVU SEZONU: Kiks fudbalera Intera u prvom kolu ''Serije A''

Tanjug

17. 08. 2024. u 21:38

Fudbaleri Intera remijem su započeli odbranu titule u Seriji A pošto su kao gosti odigrali 2:2 protiv Đenove.

ШАМПИОН ОВАКО НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ПОЧНЕ НОВУ СЕЗОНУ: Кикс фудбалера Интера у првом колу Серије А

Alesandro Voljako je doveo Đenovu u vođstvo u 20. minutu, ali je Turam golovima u 30. i 85. doneo preokret Interu. Žuniro Mesijas u 96. minutu postavlja konačnih 2:2 pošto je sa penala loše šutirao, ali je natrčao na odbijenu loptu i poslao je u mrežu.

U istom terminu povratnik u Seriju A Parma i Fjorentina odigrali su 1:1. Domaćin je poveo golom Denisa Mana u 22. minutu, a izjednačio je Kristijan Biragi u 75.

PREUZMI BESPLATAN BONUS ZA KLAĐENjE
--> 3000 DINARA BEZ DEPOZITA! <--

Gosti su meč okončali sa desetoricom jer je zbog druge javne opomene isključen Marin Pongračić u 83. minutu.