BARSELONA BLIZU NOVOG TRANSFERA: Katalonci se dogovorili sa Kijezom, ali...
BARSELONA još uvek nije završila prelazni rok. Katalonci su odlučni u nameri da dovedu krilnog napadača Juventusa Federika Kijezu.

Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Novi trener "stare dame" Tijago Mota ne računa više na Italijana i španski velikan je odlučio da iskoristi tu priliku i potpiše 26-godišnjaka rođenog u Đenovi.
Kako prenosi poznati italijanski novinar Nikolo Skira, Barselona i Kijeza su postigli načelni dogovor do 2027. godine. On bi primao četiri miliona evra godišnje, plus dva miliona kroz bonuse.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Katalonci su ponudili Juventusu 13 miliona, ali klub iz Torina traži 15.000.000. Ipak, očekuje se da dogovor bude postignut.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Podsetimo, Kijeza je prošle sezone u Seriji A odigrao 33 utakmica i ostvario je učinak od devet golova i dve asistencije.
BONUS VIDEO: ORI SE STADION: Pesma navijača Zvezde ne prestaje
Preporučujemo

FENOMENALNE VESTI NA MARAKANI! Zvezda dobila ogromno pojačanje pred Bode
23. 08. 2024. u 11:45

SINER BRZO REAGOVAO: Bivši trener Novaka Đokovića pojačava tim italijanskog tenisera
24. 08. 2024. u 10:33

AMERIKANAC SE POKLONIO NOVAKU: "Đoković je najveći teniser svih vremena!"
24. 08. 2024. u 08:32

VEČITI DERBI DUGO NIJE IMAO OVAKAV ZNAČAJ: Partizan i Zvezda ukrštaju koplja u borbi za prvo mesto!
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 177. u istoriji biće odigran danas na "Stadionu Partizana" od 19 časova.
20. 09. 2025. u 07:20

PALA ODLUKA: Novak Đoković se "seli" u Aziju
Novak Đoković je doneo važnu odluku.
23. 09. 2025. u 15:15

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)