PARTIZAN PREOKRETOM DO POBEDE: Crno-beli slavili u kadetskom večitom derbiju

Časlav Vuković

01. 09. 2024. u 12:01

KADETI Crvene zvezde i Partizana odigrali su prvi večiti derbi u ovoj sezoni. Na kraju su razlog za slavlje imali crno-beli koji su trijumfovali kao gosti sa 2:1.

ПАРТИЗАН ПРЕОКРЕТОМ ДО ПОБЕДЕ: Црно-бели славили у кадетском вечитом дербију

Domaćin je idealno otvorio utakmicu. Crveno-beli su do vođstva došli već u 2. minutu kada je Luka Zarić zatresao mrežu rivala.

Ipak, stvari su se na terenu promenile u 40. minutu kada je Zvezda ostala sa igračem manje zbog toga što je direktan crveni karton dobio Milan Ćopić.

Partizan je od tog momenta preuzeo inicijativu i do izjednačenja je stigao u 49. minutu preko Todora Obradovića.

Odolevao je tim Slađana Nikolića i bio je blizu boda, ali do njega nije uspeo da dođe pošto su izabranici Miroslava Vulićevića uspeli da trijumfuju pogotkom Filipa Dončića u 89. minutu.

Nakon četiri odigrane utakmice u kadetskoj ligi, Crvena zvezda je na trećem mestu sa sedam bodova. Partizan je šesti sa šest. Na čelu tabele je Vojvodina sa 10.

BONUS VIDEO: NEVIĐENI SNIMAK SA DOČEKA OLIMPIJACA: Ovo će oduševiti sve Srbe!