OVO SE NEĆE DOPASTI "DELIJAMA": Evo ko će deliti "pravdu" na utakmici Milan - Crvena zvezda

Jelena Simainović

09. 12. 2024. u 11:31

Španac Hesus Hil Manzano biće glavni sudija na meču šestog kola Lige šampiona između Milana i Crvene zvezde, saopštila je Evropska fudbalska unija (UEFA).

ОВО СЕ НЕЋЕ ДОПАСТИ ДЕЛИЈАМА: Ево ко ће делити правду на утакмици Милан - Црвена звезда

Foto: Profimedia

Njegovi pomoćnici biće Dijego Barbero i Anhel Nevado, dok je UEFA za četvrtog arbitra odredila još jednog Španca Fransiska Hozea Ernandeza Maesa.

Manzano je ostao u lošem sećanju Crvenoj zvezdi, pošto nije dozvolio Crvenoj zvezdi da izvede korner. Svirao je kraj i na taj način skratio muke Milana.

U VAR sobi biće Španac Cezar Soto Grado i Benjamin Brand iz Nemačke.

Utakmica između Milana i Crvene zvezde biće odigrana u sredu, 11. decembra, od 21 čas, na stadionu "San Siro".

Fudbaleri Milana se nalaze na 16. mestu na tabeli Lige šampiona sa devet bodova, dok je Crvena zvezda na 31. poziciji sa tri.

Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju