TOTALNI OBRT! Crvena zvezda ne želi da proda fudbalskog "vunderkinda"
Iako se u medijima pojavila informacija da će Jovan Šljivić napustiti Marakanu tokom zimskog prelaznog roka, takva opcija zapravo nikad nije ni dovedena u pitanje.

FOTO: FK Crvena zvezda
Jovan Šljivić je u najozbiljnijim planovima Vladana Milojevića za predstojeću polusezonu, iako na njegovoj poziciji igraju iskusnije vođe tima poput Mirka Ivanića i Luke Ilića.
Navodno, Šljivić će dobiti veću minutažu, pokazao je da može da pravi razliku, mečevi u Omladinskoj Ligi šampiona su pokazali da je taj nivo takmičenja odavno prerastao i da je vreme za daleko veću minutažu.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

FOTO: FK Crvena zvezda
Vladan Milojević veruje u njega i želi da Zvezda dobije još jednog mladog igrača koji je još odranije okarakterisan kao vunderkind s Marakane.
Šljivić 2005. godište, dakle može još dugo da bude bonus u Superligi i oko njega upravo zbog toga može da se pravi tim i da on bude taj koji će biti vođa.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Podsetimo, za prvi tim Crvene zvezde zabeležio 28 nastupa, uz tri gola i dve asistencije.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (1)