KAKVA BOMBA U HUMSKOJ! Partizan dovodi fudbalera Štutgarta
POSLE Adema Ljajića Partizan želi još jedno veliko ime u svom timu. Ruku na srce, ne baš toliko igrački kao bivši reprezentativac Srbije, koliko klub iz koga dovode novo pojačanje.

Foto: Profimedia
Naime, crno-beli u narednom prelaznom roku žele da dovedu Jovana Miloševića, fudbalera Štutgarta.
Milošević ima 19 godina i trenutno igra u švajcarskom Sent Galenu, gde je na pozajmici iz nemačkog prvoligaša Štutgarta.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Kako prenosi portal Telegraf, Jovan Milošević je glavna meta FK Partizan u ovom zimskom prelaznom roku, a u Humskoj bi voleli da on dođe na pozajmicu.
Milošević je ugovorom vezan za Štutgart do juna 2027. godine, dok mu pozajmica u Sent Galenu ističe narednog leta.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Ipak, situacija mladog igrača u oba navedena kluba nije baš sjajna, pošto je u prvoj godini u Štutgartu odigrao samo šest utakmica, od toga pet u Bundesligi, gde je upisao samo 26 minuta i jednu u Kupu Nemačke (14 minuta).
Otuda je početkom 2024. godine je prosleđen na pozajmicu u Sent Galen, gde takođe nije imao kontinuitet igara, već limitiranu minutažu koja je varirala.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo

IZ PARTIZANA PRAVAC U VOJVODINU! Nenad Lalatović pronašao pojačanje u Humskoj
27. 12. 2024. u 09:10

PARTIZAN DOBIJA BRUTALNO POJAČANjE! Bivši reprezentativac Srbije oblači crno-beli dres
27. 12. 2024. u 08:38

REKONSTRUKCIJA JE KRENULA! Partizan prodaje stranca u Tursku za 700.000 evra
25. 12. 2024. u 09:41

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)