"PONEKAD JE JAKO TEŠKO SAKRITI FRUSTRACIJU“: Amorim se izvinio igračima i navijačima Mančester junajteda
Fudbaleri mančester junajteda izgubili su od ekipe Brajtona rezultatom 1.3 u Premijer ligi.
FOTO: Tanjug/AP
Menadžer Mančester junajteda Ruben Amorim pojavio se pred medijima prvi put od izjave da je tim koji vodi verovatno najgori u istoriji kluba.
- Kao što sam rekao, neću se menjati, bez obzira na sve. Znam da možemo da uspemo, ali treba da preživimo ovaj trenutak. Nisam naivan i znam da sada treba da preživimo. Možda smo najgori tim u istoriji Mančester junajteda, znam da želite titule, ali to kažem jer to moramo da priznamo i promenimo - rekao je Amorim posle meča sa Brajtonom.
Ta izjava bila je još jedan težak udarac na samopouzdanje igrača Junajteda, nisu ni navijači bili srećni što to čuju od prvog trenera, pa je Amorimova morao da objasni.
- Više sam govorio to za sebe, ne za igrače - rekao je Amorim, kada je malo ohladio glavu.
I imao i još nešto da doda.
- Jasno mu je da tog dana nije mogao da obuzda emocije. Ponekad je zaista teško sakriti frustraciju u datom trenutku - rekao je Amorim.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Još jedan neviđen skandal TV komentatora u Melburnu!
22. 01. 2025. u 16:30
BORBA ZA SKUDETO SE ZAHUKTAVA: Inter ne sme sebi dozvoliti novi "kiks", ali Boginja provincije se neće predati bez velike borbe
POSLE teških poraza u poslednjim mečevima, Inter i Atalanta pokušaće da se vrate na pobednički kolosek u velikom lombardiskom derbiju Serije A koji će od 15 časova biti odigran danas na "Đuzepe Meaci".
14. 03. 2026. u 07:20
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 20:36
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)